Правила зарахування

Що потрібно зробити, щоб потрапити до нашої родини?

1
Записатися на прослуховування
2
Пройти творчий кастинг
3
Принести копію паспорту (1, 2 сторінки + прописка) / свідоцтво про народження (до 16 років)
4
Принести ідентифікаційний код
5
Надати 4 фотографії 4X6
6
Заповнити документи учасника

Звернення до батьків

Шановні батьки!

Ми хочемо роз'яснити вам З ЯКОЮ МЕТОЮ був створений абсолютно новий формат навчання в естрадній школі для ваших дітей.

Ми живемо в непростий час, в країні, де більше проблем, ніж можливостей і ми розуміємо що кожному з батьків хочеться кращого майбутнього для його дитини.

Батьки думають про те, що якщо дитина буде займатися чимось серйозно, то у нього є шанс стати відомою особистістю і його життя буде краще. Але як до цього прийти не травмувавши і не позбавивши щасливого дитинства вашу дитину? У нашому центрi ми хочемо дати початок старту зростання особистості кожного. Діти мають можливість займатися своїм основним напрямком творчості, відвідають майстер-класи від відомих артистів, які вже досягли певних висот. Спілкування з ними і розуміння який шлях належить пройти, надихне їх на нові досягнення. Заняття по лідерству навчать мріяти, правильно ставити цілі і розуміти як до них йти.

У студії акторської майстерності з професійними акторами діти отримають навички взаємодії із глядацьким залом і передачі потрібного емоційного стану. Кожна дитина візьме участь у створенні шоу й отримає неоціненний досвід роботи в творчій команді з професіоналами своєї справи. Але в той же час дуже важливо, щоб найкращі роки дитинства запам'яталися щасливими моментами і подіями. Тому ми проти того, щоб дитина займалася тільки виснажливими репетиціями та відпрацюванням сценічних номерів.

Інноваційні методики творчої роботи з елементами розваги, нові знайомства, різноманітні майстер класи від зірок шоу бізнесу та багато іншого пропонує наша школа. І ми докладемо максимум зусиль щоб у нас

щасливі діти професійно займалися творчістю!

andrey-director.jpg

Будьмо на
зв'язку

Адреса
м. Полтава, пл. Слави 3-в, оф. 13
Телефон
+38 (099) 240-91-94
Телефон
+38 (0532) 51-24-72
Email
office@musicstar.in.ua
Image
Ми віримо, що кожна дитина – талановита від народження.
Наше завдання – розкрити цей талант і розвинути його.


м. Полтава, пл. Слави 3-в, оф. 13
+38 (099) 240-91-94
office@musicstar.in.ua