Про нас

Єдиний в Полтаві навчальний центр, що надає професійне навчання у сфері шоу-бізнесу.

Наш центр дає дітям та дорослим прекрасну можливість розвиватися та удосконалювати свої творчі навички  на високому професійному рівні.

На базі продюсерського центру успішно функціонує школа-студія, де кращі фахівці в своїй області навчають дітей вокалу, хореографії, сценічної мови та психології.

Викладачі  PRODUCTION CENTER «MUSIC STAR» - тільки професіонали, дипломовані фахівці, Заслужені артисти України, лауреати українських, та мiжнародних премiй у різноманітних галузях мистецтва. З їх допомогою учні  можуть  з легкістю опанувати всі тонкощі професії артиста,  розвинути свої таланти до професійного рівня.

Велика кількість практичних занять допоможе кожній дитині стати впевненішою в собі і позбутися внутрішніх затисків.

На всіх етапах навчання  учні  PRODUCTION CENTER «MUSIC STAR» приймають  активну участь в Обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах. Крім того, діти приймають участь в зйомках теле-шоу, дитячих телевізійних проектах і концертах, організатором яких є PRODUCTION CENTER «MUSIC STAR». Найкращим ми пропонуємо участь у таких проектах на тукраїнському телебаченні, як Х-фактор, Голос країни та інші. І тільки у нас діти побачать, що навчання і розвиток може бути не тільки цікавим, пізнавальним, а ще й дуже веселим.

Пройшовши навчання в 36 місяців, учасники отримують сертифікат про проходження певного   курсу. З найкращими вихованцями центр підписує угоду про співпрацю та продюсування.

PRODUCTION CENTER «MUSIC STAR» - це ім'я, яке говорить саме за себе. За п’ять років роботи ми досягли значних успіхів, наші вихованці не раз ставали фіналістами і переможцями престижних Міжнародних конкурсів та відомих Українських телевізійних шоу.  

Ми віримо, що кожна дитина – талановита від народження.

Наше завдання – розкрити цей талант і розвинути його.

PRODUCTION CENTER «MUSIC STAR» - це якість і професіоналізм, доведені часом! Приєднуйтесь до нас і будемо творити майбутнє наших дітей разом!

Наші друзі і партнери

Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації
Телеканал Центральний
Благодійний Фонд Марії Максакової

Будьмо на
зв'язку

Адреса
м. Полтава, пл. Слави 3-в, оф. 13
Телефон
+38 (099) 240-91-94
Телефон
+38 (0532) 51-24-72
Email
office@musicstar.in.ua
Image
Ми віримо, що кожна дитина – талановита від народження.
Наше завдання – розкрити цей талант і розвинути його.


м. Полтава, пл. Слави 3-в, оф. 13
+38 (099) 240-91-94
office@musicstar.in.ua