Концертний зал

Якщо у вас планується якийсь важливий або урочистий захід, і ви перейнялися пошуком у Полтаві належний для цієї мети майданчик – сучасний і комфортабельний зал на найвигідніших умовах вам надасть Будинок науки і техніки Полтавськиї дирекції залізничних перевезень (колишній Будинок культури залізничників). Залиште всі клопоти, пов’язані з приготуванням прийдешнього свята, команді професіоналів, здатної організувати і провести Ваш захід на найвищому рівні.

Концертний зал Будинку науки і техніки – це сучасне універсальне приміщення, відмінно підходить для організації заходів будь-якого рівня. Просторий зал здатний прийняти за раз до 600 запрошених, при цьому рівень комфорту здатний задовольнити найвимогливіших гостей. Вражаючі технічні можливості залу дозволяють без праці організувати і провести такі заходи, як: презентації, конференції, тренінги, дитячі свята, шоу-програми, концерти зі зйомками ТБ і багато іншого.

Практично будь-яку подію ви зможете без всяких проблем провести у нас, скориставшись зручним залом і послугами команди досвідчених професіоналів.

Вигідна пропозиція по оренді

Орендувавши зал в Будинку науки і техніки, ви не тільки заощадите час на пошуки відповідного приміщення, але і свої гроші, оскільки наша цінова політика є найнижча в місті. Якщо місцем проведення запланованого вами заходу є Полтава – навряд чи ви зможете знайти більш вигідну пропозицію при такому комфорті і якості, які ми зможемо вам запропонувати.

Список послуг, які пропонує Будинок науки і техніки, воістину по-королівськи різноманітний – кожен має унікальну можливість зупинити свій вибір на тому пункті, який найбільше відповідає поставленим цілям і особистим уподобанням.

У нас можна скористатися послугами професійних  звукорежисерів, ді-джеїв,  освітлювачів та інших фахівців. Вас приємно здивує і якість наданих послуг, і цінова політика на послуги.

Орендувавши концертний зал, ви забезпечуєте собі кращу ефективність і успіх будь-якого запланованого заходу. Наша команда в будь-який момент готова надати всю необхідну інформацію і детально відповісти на будь-які запитання.

Будьмо на
зв'язку

Адреса
м. Полтава, пл. Слави 3-в, оф. 13
Телефон
+38 (099) 240-91-94
Телефон
+38 (0532) 51-24-72
Email
office@musicstar.in.ua
Image
Ми віримо, що кожна дитина – талановита від народження.
Наше завдання – розкрити цей талант і розвинути його.


м. Полтава, пл. Слави 3-в, оф. 13
+38 (099) 240-91-94
office@musicstar.in.ua